Uszkodzony pojazd – dopłata do twojego odszkodowania

Uzyskujemy najwyższe odszkodowania za uszkodzony pojazd z OC sprawcy.

Możliwość wybrania jednej z dwóch form współpracy:

1. Wykup szkodyotrzymujesz gotówkę w terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy przelewu wierzytelności (sprzedajesz swoją wierzytelność wobec towarzystwa ubezpieczeń sprawcy, tym samym otrzymuje szybką dopłatę nie czekając na podjęcie działań ze strony towarzystwa ubezpieczeń, ani nie ponosisz ryzyka finansowego związanego ze skierowaniem twojej sprawy na drogę postępowania sądowego),
      2. Dochodzenie wyższego odszkodowania przed ubezpieczycielem – nasza kancelaria wykonuje kosztorys naprawy pojazdu na kwotę rekompensującą rzeczywistą szkodę (wyższą niż zaproponował ubezpieczyciel), występuje do ubezpieczyciela z roszczeniami i negocjujemy najwyższą możliwą do uzyskania kwotę. Czas realizacji bez skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego od 2 tygodni do 3 miesięcy. Wynagrodzenie naszej firmy to prowizja od uzyskanego dodatkowego odszkodowania.

Wyślij kosztorys wraz z decyzją ubezpieczyciela na naszego maila kosztorys@kipp.edu.pl, podaj w treści maila numer kontaktowy do siebie. Po weryfikacji sprawy (do 48 godzin) oddzwonimy z konkretną propozycją.

Możesz również skorzystać ze specjalnie dedykowanego formularza do zgłaszania szkód za uszkodzony pojazd: Zgłoś szkodę rzeczową