Polisolokaty

Polisolokata jest to ubezpieczenie na życie (indywidualne lub grupowe) z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Bardzo wysokie opłaty, związane z likwidacją takiej lokaty oraz nieuczciwe praktyki rynkowe ze strony banków stały się przyczyną ogromnej ilości postępowań sądowych, wytaczanych przez poszkodowanych klientów.

Jeśli zakładając polisolokatę zapewniano Cię, że jest to bezpieczna lokata terminowa bez ryzyka utraty środków, jeśli pracownik banku nie wspominał o wysokich opłatach likwidacyjnych i gwarantowano, że w każdej chwili będziesz mógł wypłacić zgromadzone środki bez dodatkowych kosztów, masz wszelkie podstawy prawne do dochodzenia roszczeń zwrotu wszystkich wpłaconych środków.

Kiedy warto ubiegać się o wypłatę odszkodowania?

• Gdy pobrano od Ciebie bezprawnie opłatę likwidacyjną, powołując się na postanowienia Ogólnych Warunków Ubezpieczeń, których nawet nie otrzymałeś.
    • Gdy zostałeś zachęcony przez pośrednika możliwością uniknięcia tzw. „podatku Belki”, jednak nie poinformowano Cię o dodatkowych opłatach, wynikających z założenia polisolokaty.
    • Gdy zawarłeś umowę polisolokaty, od której nie możesz odstąpić.

Nie korzystasz z możliwości otrzymania odszkodowania bo uważasz, że nie masz szans w starciu z bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi o globalnym zasięgu?
Walka o odszkodowania z pomocą profesjonalnej kancelarii prawnej będzie zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza niż samodzielne starania. Tylko dobrze przygotowany prawnik będzie w stanie dobrze sformułować pozew, a także poprowadzić sprawę przez meandry postępowania przedsądowego i sądowgo.
Szerokie doświadczenie oraz setki tysięcy złotych odzyskanych odszkodowań czynią nas rzetelnym, wiarygodnym i sprawdzonym partnerem.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by efekty naszej pracy były w pełni satysfakcjonujące dla naszych klientów.
Jeżeli masz wątpliwości, czy należy Ci się odszkodowanie, skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.