Bezpłatna weryfikacja odszkodowania za uszkodzony pojazd

W ramach działalności Krajowego Instytutu Pomocy Powypadkowej masz szansę uzyskać pełne odszkodowanie za swój uszkodzony pojazd. Szybkie dodatkowe pieniądze bez zbędnych kosztów i postępowania sądowego, po pozytywnej weryfikacji szkody dopłacimy Ci do już wypłaconego przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowania na zasadzie wykupu wierzytelności.
Decydując się na tą formę współpracy istotne dla Ciebie jest to, że nie ponosisz żadnych opłat – całą odpowiedzialność dopłaty do szkody przejmujemy na siebie, nie tracisz czasu – my wszystko w tym zakresie wykonujemy za Ciebie.
Towarzystwa ubezpieczeniowe nierzadko pomniejszają kwoty należnych odszkodowań za uszkodzenia na pojazdach mechanicznych, dlatego warto ubiegać się w oparciu o profesjonalne kancelarie o uzyskanie ich w całości.