Powrót

Zmiana pełnomocnikaPOWIERZYŁEŚ SWOJĄ SPRAWĘ FIRMIE ZAJMUJĄCEJ SIĘ DOCHODZENIEM ODSZKODOWAŃI W TWOJEJ OCENIE JEST PROWADZONA ŹLE LUB NIE JESTEŚ ZADOWOLONY Z JEJ POSTĘPÓW?

MASZ PRAWO SKORZYSTAĆ Z LEPSZEJ OFERTY.
Chętnie pomożemy, jeśli:

  • sprawę odłożono argumentując, że wcześniej trzeba poczekać na zakończenie sprawy karnej;
  • Twój pełnomocnik wystąpił tylko o zadośćuczynienie nie ustalając z Tobą innych należnych Tobie świadczeń;
  • uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie;
  • przez okres 3 miesięcy nie masz informacji o stanie sprawy.

 

Jest to działanie na Twoją szkodę i z powodu utraty zaufania możesz skutecznie wypowiedzieć umowę oraz pełnomocnictwo – bez negatywnych dla Ciebie następstw!

Chętnie pomożemy w rozmowach z nierzetelnym pełnomocnikiem. A w Twojej sprawie bardzo szybko podejmiemy wszelkie niezbędne działania.

 

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż powierzoną nam sprawą od początku zajmuje się prawnik. Daje to możliwość wglądu w akta sprawy karnej i uzyskania odszkodowania dużo wcześniej niż po zakończeniu postępowania karnego. Dokonanie wglądu w akta karne w sposób istotny skraca czas oczekiwania na odszkodowanie! Ponadto daje możliwość podjęcia działań, gdyby sprawa karna nie zmierzała w odpowiednim kierunku. Nasze zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie i brak dodatkowych kosztów na tym etapie czynią tą ofertę wyjątkową!

 

Dzięki współpracy z najlepszymi z zakresu odszkodowań radcami prawnymi udzielamy kompleksowej pomocy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowań oraz mamy możliwość udzielania pomocy osobom, które już powierzyły swoją sprawę firmie zajmującej się odszkodowaniami i w ich ocenie jest prowadzona źle.

 

Już następnego dnia od podpisania umowy podejmujemy działania zmierzające do uzyskania należnego Tobie odszkodowania. Przez wiele lat współpracowaliśmy z wiodącymi na naszym rynku firmami ubezpieczeniowymi, i odszkodowawczymi, dlatego też posiadamy bardzo dobrą znajomość zasad i procedur likwidacji szkód.