Powrót

Z troską o KlientaOsoba dotknięta nieszczęściem niejednokrotnie nie potrafi się odnaleźć w skomplikowanej rzeczywistości. Nie orientując się w procedurach związanych z odzyskiwaniem odszkodowań, nie dopełnia wszystkich formalności czy też koniecznych czynności z tym związanych. W efekcie uzyskuje niskie odszkodowanie lub otrzymuje decyzję odmowną. Dlatego też nasze działanie polega na fachowym poradnictwie i pomocy już od samego początku. Dodatkowo każdy nasz Klient może liczyć na kompetentnego opiekuna, który bezpłatnie doradzi jakiego rodzaju przysługuje odszkodowanie oraz pomoże zgromadzić niezbędne dokumenty do poprowadzenia sprawy. Przyjmując zlecenie nie pobieramy żadnych zaliczek, ani opłat wstępnych.

 

Z uwagi na współpracę z gronem doświadczonych lekarzy specjalistów, poszkodowanym zapewniamy m.in. fachową pomoc psychologiczną (możliwa wizyta w Twoim domu). W należyty sposób pomogą uporać się z bólem psychicznym związanym z wypadkiem czy utratą bliskiej osoby oraz sporządzą stosowną dokumentację niezbędną do realizacji świadczenia. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarskie z rzetelnymi specjalistami – orzecznikami, np. z dziedziny ortopedii, neurologii czy chirurgii. Wszelkie formalności z tym związane realizujemy w imieniu Klienta.

 

Dzięki współpracy z grupą doświadczonych radców prawnych specjalizujemy się w reprezentowaniu klientów w sporach indywidualnych z Towarzystwami Ubezpieczeń, zapewniając klientowi reprezentację na drodze przedsądowej oraz w postępowaniu sądowym, a także bezpłatną pomoc w zakresie postępowania karnego.